Новини


22.01.2016

Офіційний дистриб'ютор бренду Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп» повідомляє про завершення ще одного успішного року для концерну GM. Автомобільні бренди концерну стали №1 у Північній і Південній Америці, а також Китаї. При цьому, глобальні продажі Cadillac зросли на 8%, а бренд Buick зафіксував вже третій рік поспіль рекорд продажів. Також успішним був рік для бренду Chevrolet в Північній Америці, де продажі виросли на 6%, а Opel досяг кращих продажів в Європі з 2011 року.

31.12.2015

Бажаємо Вам та Вашим родинам в Новому Році міцного здоров'я, процвітання, злагоди та достатку! Хай рік новий принесе Вам безліч щасливих моментів і кожен новий день даруватиме незабутні враження і яскраві моменти! Справжнього щастя та безмежної вдачі в Новому Році!

15.12.2015

- Дванадцять місяців яскравих новинок: Opel ADAM S, Corsa OPC, KARL, Vivaro Combi; - Подія року: світова прем'єра і старт продажів нового Opel Astra; - Заглядаємо в 2016: слідом за п’ятидверка ми запропонуємо Opel Astra Sports Tourer.

15.12.2015

Експертне журі опублікувало проміжні результати міжнародного конкурсу «Автомобіль року 2016». Згідно з інформацією, нова зірка компактного класу, модель Opel Astra, на яку вже надійшли перші заявки в дилерській мережі Opel компанії «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, стала одним із семи фіналістів.

11.08.2015

В дилерській мережі Корпорації УкрАВТО, яка офіційно представляє бренд Opel в Україні, клієнтам доступні широкі можливості індивідуалізації на етапі замовлення обраної моделі Opel.