Новини


17.08.2016

Днями, представниками ряду ЗМІ, які претендують на об’єктивність і незаангажованість в подачі інформації, були опубліковано журналістське «розслідування» стосовно тендеру на технічне обслуговування автомобільного парку TOYOTA PRIUS, що перебувають на службі в Національній Поліції. Маніпулюючи вихідними даними та не провівши детального аналізу тендерних пропозицій, ряд ЗМІ подали інформацію, зміст якої вводить в оману громадськість та має формат цілеспрямованої дискредитації окремих учасників вищезгаданого тендеру.

01.08.2016

Jeep® і Harley-Davidson - два легендарних бренди, що уособлюють собою пристрасть до пригод, свободи і самовираження. В рамках глобального співробітництва бренди об'єднали свої зусилля, щоб показати найвідоміші в усьому світі двох і чотириколісні транспортні засоби.

22.07.2016

Зовсім недавно офіційний дистриб'ютор автомобілів Chery в Україні, структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО, компанія «Сі Ей Автомотів», повідомляла про початок, вже традиційного, вишневого сезону разом з автомобілями Chery. Тепер прийшов час підвести підсумки: результати вражають - в цілому було проведено близько 500 тест-драйвів нових моделей Chery Tiggo 3 і Chery Tiggo 5.

21.07.2016

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, пропонує коротке знайомство з новим представником модельного ряду Chevrolet, задає нові стандарти продуктивності - абсолютно новий Chevrolet Camaro!

15.07.2016

Наприкінці весни, в рамках Столичного Автошоу 2016, була презентована нова послуга на ринку вживаних авто – сервіс АвтоХІТ. А сьогодні компанія «Юніверсал Моторз Груп» повідомляє про відкриття ще одного сервісного центру з продажу та купівлі автомобілів з пробігом під ТМ «АвтоХІТ». Новий центр знаходиться у зручному для автомобілістів місці – біля найбільшого у Києві сервісного центру МВС - на вул. Туполєва, 19.