ТОВ "Дженерал Авто Груп"

Дистриб'юторська компанія ТОВ "Дженерал Авто Груп"

входить в групу компаній Корпорації УкрАВТО та є офіційним імпортером автомобілів та запасних частин марки Chevrolet та представником Opel в Україні.

Історія компанії, як офіційного імпортера Opel та Chevrolet, почалася в 2003 році з підписання угоди про імпорт, збірку, дистрибуцію та обслуговування автомобілів Opel та Chevrolet між компанією Adam Opel, GM DAT (з 2011 року - GM Korea) і «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (з 2011 року - "Дженерал Авто Груп"). 

Дилерська мережа ТОВ «Дженерал Авто Груп» в Україні включає 33  салони Chevrolet і 2 салони Opel (у Києві та Харкові).

Мережа сервісних центрів нараховує понад 40 авторизованих СТО Chevrolet, а також 16 сервісних центрів Opel.

Opel і Chevrolet - це бренди найбільшої американської автомобільної корпорації General Motors (GM), яка входить в трійку найбільших автовиробників у світі протягом ось вже 80 років. Виробництво налагоджене в 35 країнах, продаж - в 192 країнах. Штаб-квартира компанії розташована в Детройті, США. 


OPEL

Opel, один з найбільших автовиробників Європи, знаходиться в Рюссельсхаймі, Німеччина, і випускає автомобілі на 11 заводах у восьми країнах світу. Заснований в 1862 році, Opel є одним з найбільш технологічно розвинутих автомобільних виробників у Європі. У Opel довга і багата історія. «Ми не тільки будуємо автомобілі, ми живемо автомобілями», - говорять в Opel. 

Видатний дизайн, інноваційні технології та екологічність є відмінною рисою автомобілів Opel. Необхідно відзначити, що купуючи Opel, Ви не тільки стаєте власником якісного німецького автомобіля, а ще й долучаєтеся до глобальної стратегії Opel - промислової екологічності та безвідходності виробництва.

Слідкуйте за новинами на  офіційному веб-сайті Opel в Україні: www.opelukraine.com, а також на офіційній сторінці Opel Україна в Facebook: www.facebook.com/opel.ukraine 


CHEVROLET


Chevrolet - це провідний і найпопулярніший міжнародний бренд компанії General Motors, щорічні продажі якого становлять близько 3,5 млн. автомобілів більш ніж в 130 країнах світу. Це четвертий у світі автомобільний бренд за обсягом продажів і один з перших за темпами зростання. Chevrolet відрізняє виразний дизайн, відмінні ходові характеристики і прагнення надати покупцям оптимальне співвідношення ціни та якості. 

Заснований швейцарським емігрантом Луї Шевроле в 1911 році, бренд святкував 100-річний ювілей у 2011 році.

Слідкуйте за новинами на нашому офіційному сайті Chevrolet в Україні: www.chevrolet.kiev.ua та на офіційній сторінці Chevrolet Україна в Facebook www.facebook.com/chevrolet.ukraineЗа роки своєї діяльності дистриб'юторська компанія Дженерал Авто Груп досягла провідних позицій на ринку нових легкових автомобілів в Україні, що підтверджується безліччю нагород від незалежних рейтингових агентств і компаній. '

Планове обслуговування, технічну допомогу та консультацію Вам нададуть на спеціалізованих СТО Opel і Chevrolet, оснащених новітнім обладнанням для діагностики та обслуговування автомобілів. 

Команда співробітників дистриб'юторської компанії та дилерів робить все для того, щоб купівля автомобілів Opel та Chevrolet та володіння ними стали справжнім задоволенням для клієнтів. 


Адреса нашого офісу: 
Столичне шосе, 90, Київ, 03045, Україна. 
Тел.: (044) 201-15-83

Презентація Корпорації УкрАВТО


УкрАВТО у Вашому мiстi