Сі Ей Автомотів

«СІ ЕЙ Автомотів» є структурним підрозділом Української Автомобільної Корпорації  та офіційним дистриб'ютором  автомобілів CHERY в Україні. Компанія працює на ринку України з 2006 року. На сьогоднішній день в структуру «СІ ЕЙ Автомотів» входить 78 авторизованих точок продажу та 37 сервіснихстанцій, які розташовані по всій територіїУкраїни. 

В основі успіху Сhery в Україні – високий рівень якості надання послуг, технічного обслуговування автомобілів, розвинена дилерська мережа. Компанія «СІ ЕЙ Автомотів» є офіційним представником CheryAutomobileCo.,Ltd, яка була заснована в 1997 році в місті Уху, провінція Аньхой (КНР).CheryCo. спеціалізується на виробництві автомобілів, а також комплектуючих до них. До 2005 року активи компанії складали 1,5 млрд. доларів, а штат - 13 000 співробітників, а під кінець 2007 року в СheryCo. Вже працювали 25 000 співробітників, а загальна капіталізація перевищила 22 мільярди юанів, або 3,5 млрд. доларів. Chery володіє виробничими лініями повного циклу. У розпорядженні компанії проектно-дослідницькі центри, задіяні в розробці і виробництві кузовів, двигунів, трансмісії та інших комплектуючих. Найбільший в Азії випробувальний центр(R&D Center) належить компанії Chery. Його площа складає 300 000 квадратних метрів, а розмір інвестицій 1,5 млрд. доларів США. Там знаходяться лабораторії тестування автомобільних деталей, центр тестування енергозбереження. Потужності випробувального центру Chery дозволяють проводити повноцінні дорожні випробування автомобілів, зокрема трансмісії, двигуна, перевірку пасивної безпеки, тестування матеріалів кузова автомобіля і багато що інше. Лабораторія Центру провела безліч досліджень фронтальних і бічних зіткнень, поведінки ребер жорсткості, енергопоглинаючих зон і інших елементів захисту автомобіля при зіткненні. Результати краш-тестів і досліджень лабораторії використовуються при розробці автомобілів Chery. Інженери CheryСо. запевняють: усі аспекти проектування автомобіля повинні виходити передусім з міркувань безпеки. Китайська національна служба акредитації за оцінкою відповідності сертифікувала лабораторію тестування безпеки Chery, яка після цього стала державною лабораторією. За словами експертів, випробувальна лабораторія Chery стала найбільшою і найпотужнішою в Азії, однією з кращих у світі.

Виробничі потужності компанії дозволяють виробляти 400 000 одиниць кузовів і 300000 трансмісій в рік. У 2005 році обсяг продажів Chery склав 189 100 автомобілів. Компанія бере участь у ряді дослідницьких проектів. У 2005 році було запущено виробництво нового покоління двигунів ACTECO, які розроблені спільно з австрійською компанією AVL.

Компанія зайняла перше місце з експорту серед виробників автомобілів Китаю.Chery продовжує активно завойовувати зарубіжні ринки: сьогодні автомобілі з Піднебесної продаються більш ніж в 80 країнах. Виробництво автомобілів Chery здійснюється на 18-ти заводах, "розкиданих" по всьомусвіту; понад 1000 офіційнихдилерівпрацюють за межами Китаю. У липні 2011 року з конвеєра заводу в Уху зійшов 3000000-й автомобіль. Компанія постійно пропонує світовому авторинку нові моделі, і серед найпопулярніших сьогодні на українському ринку: Chery QQ, СheryAmulet, CheryTiggo, Chery M11(sedan і hatchback), а також Eastar, Elara, Beat і Kimo.

Окрім прагнення створити незалежний і відомий китайський бренд, з випуском на ринок своїх перших автомобілів компанія Chery поставила перед собою основну ціль: «клієнт повинен бути задоволений». Тоді ж був прийнятий  на озброєння принцип якості: «надання клієнту продукції з нульовим рівнем браку та обслуговування  за найвищими стандартами». Ця корпоративна філософія допомогла компанії Chery в лютому 2001 року отримати Міжнародний Сертифікат Системи Якості ISO9001. У жовтні 2002 року компанія виступила з ініціативою отримати Сертифікат Якості Системи Управління ISO/TS16949 німецької служби технічного контролю і нагляду TUV.Завдяки такому жорсткому контролю якості всі автомобілі виробництва Chery відповідають національним китайським і міжнародним стандартам. Тож з огляду на безперервні зусилля компанії у сфері контролю якості, Міністерство кадрової політики і загального нагляду з питань якості КНР удостоїло CheryСо. звання «Передовий колектив національного змагання з якості». Авторитетні китайські органи також відмітили компанію Chery як «Китайське підприємство якісного та кредитного рівня ААА».

Прийнята у 2010 році програма розвитку «Розвиток 2010» не тільки збільшила зростання продажів компанії до 682 000 одиниць (3000 000 од.за останні10 років), а й допомогла Chery вп'яте поспіль зайняти почесне місце серед «найбільш шанованих компаній Китаю» в рейтинзі журналу Fortune. Понад те, Сhery серед лідерів рейтингу "500 найдорожчих брендів". Згідно з щорічними дослідженнями "WorldBrandLab" в 2011 році капіталізація бренду склала 8,574 мільярди RMB (у китайській валюті).

Компанія Chery і сьогодні продовжує втілювати в життя дух "наполегливої праці та ініціативи". Поставивши перед собою мету створювати  ще "надійніші, економічніші й екологічніші" автомобілі, компанія і надалі покращуватиме якість своєї продукції та послуг, робитиме все можливе для створення ультрасучасної технології і методів управління для автомобільної галузі – щоб внести свій вклад в автомобільну промисловість Китаю і вивести її в ряд провідних автовиробників світу.

Контактна інформація:

ТОВІ ЕЙ Автомотів"

03045, Київ, Новопирогівська, 58 

0 800 5000 19

Презентація Корпорації УкрАВТО


УкрАВТО у Вашому мiстi